MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12554411
*
nr 1255 4411
Sekretär
Intarsia. Bredd:86, djup: 36 cm, höjd: 92 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 20:43:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 20:24:24
1
150 kr
20/5 10:11:02
2
300 kr
20/5 20:38:46
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
*
Sekretär
Kondition: slitage
nr 1255 4411
Sekretär
Intarsia. Bredd:86, djup: 36 cm, höjd: 92 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 20:24:24 | 1 | 150 kr |
20/5 10:11:02 | 2 | 300 kr |
20/5 20:38:46 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56